Římskokatolická farnost Manětín

Farrnosti sloučené s Římskokatolickou farností Manětín

Dolní Jamné a přifařené obce - Chudeč, Kejšovice Ovčí Hora, Nová Víska, Račín, Světec, Žernovník, Bezvěrov, Nová Sázava, Ostřetín, Češtětín.
Krašov a přifařené obce - Bezvěrov, Nová Sázava, Kamenná Hora, Služetín, Potok Vlkošov.
Krsy a přifařené obce - Líchov, Na Holé, Blažim, Kejšovice, Krsov, Pláň, Polínka, Ostrov, Skelná Huť, Trhomné, Umíř, Mensdorf.
Křečov a přifařené obce - Hodovíz, Ondřejov, Pláně, Štichovice, Dražeň - Osojno.
Luková a přifařené obce - Zhořec, Mezí, Újezd, Domašín.
Nečtiny a přifařené obce - Doubravice, Nové Městečko, Leopoldov, Lešovice, Plachtín, Dlouhá Louka, Hrad Nečtiny, Březín.
Rabštejn nad Střelou a přifařené obce - Kotaneč, Vysočany, Stvolny, Hluboká - Železný Hamr, Mladotice, Jablonná, Nový Dvůr.
Úterý a přifařené obce - Olešovice, Křivce, Kejšovice, Polínka - Kamýček, Staré Sedlo.
Vidžín