Pravidelné bohoslužby

Neděle
Manětín (kostel sv. Jana Křtitele)

Křečov (kostel sv. Petra a Pavla)

Nečtiny (kostel sv. Jakuba)

30.06.2019

Měsíční přehled - červenec 2019

Pozvání a informace - červenec 2019

Je tu začátek prázdnin a s ním nový červencový rozpis.

Pozvání a informace - červen 2019

Milí farníci, čeká nás měsíc nabitý slavnostmi, poutěmi a dalšími příležitostmi k setkání. Přibydou nám děti, kteří se budou pravidelně účastnit slavení eucharistie s přijímáním v celém našem společenství. K tomu po několika letech pořádáme znovu Prknaf, na který jste všichni srdečně zváni. Příležitostí k setkání bude opravdu požehnaně, tak se jich nebojme využít.

10.05.2019

Pozvání a informace farnosti Manětín a Plasy - květen 2019

Přinášíme měsíční přehled na květen! Zvláště upozorňujeme na pouť ke sv. Evženovi 18. května (sobota), na kterou je třeba se hlásit u o. Günthera omi. S květnem také přichází májové pobožnosti… pro lepší přehled koukněte na plakát na celý farní rok. Radostnou velikonoční dobu!

02.04.2019

Farní rok 2019 1

Farní rok 2019

Milí farníci a návštěvníci, rozhodli jsme se vytvořit celoroční plán nejdůležitějších akcí, na které bychom neměli zapomenout. Nenajdete zde ale úplně vše vyčerpávajícím způsobem. Doufáme však, že tento plán poslouží jako dobrý základ k rozhodování se, kdy a kam zajít a případně k plánování nových akcí pro farnost a lidi kolem nás.

02.04.2019

Pastýřský list biskupa Tomáše Holuba 1

Pastýřský list biskupa Tomáše: Proti hříchu je třeba jednoznačně vystoupit

Pastýřský list biskupa Tomáše (čtený při nedělních bohoslužbách 31. března 2019) k tématu sexuálního zneužívání v církvi zveřejňujeme v plném znění.

Výsledky Tříkrálové sbírky 2019 pro okruh Manětín

Zveřejňujeme výsledky letošní Tříkrálové sbírky, jejíž výtěžek poputuje především domu sv. Vavřince v Meclově... Všem dárcům a koledníkům srdečně děkujeme!

02.12.2018

List biskupa Tomáše věřícím Plzeňské diecéze

List biskupa Tomáše věřícím Plzeňské diecéze. "Jsme bohužel dědici dějin, které značně nepříznivě ovlivnily a ve všech dobách a na každém místě ztížily cestu ženy, které byla upírána její důstojnost, jejíž přednosti byly deformovány, která byla často diskriminována nebo zotročována." (JPII.)

26.07.2019

06.09.2019