Pravidelné bohoslužby

Neděle
Manětín (kostel sv. Jana Křtitele)
8.00

Křečov (kostel sv. Petra a Pavla)
9.30

Nečtiny (kostel sv. Jakuba)
14.00

Nečtiny, Hvozd, Manětín, "mše kolem stolu"
18.00
Manětín (kostel sv. Jana Křtitele)
18.00

Vzhledem k nynější situaci sledujte prosím v těchto dnech nejnovější informace ohledně nutných změn v našich farnostech:

POZOR! Všechny veřejné bohoslužby, výuka náboženství a jiné společné programy farnosti se do odvolání ruší! Viz Aktuality - Pokyny biskupa Tomáše. Budeme vás informovat o různých možnostech, na kterých teď intenzivně pracujeme.

Zveřejnili jsme naši výzvu pro celou farnost – viz Aktuality! Chceme se společně modlit a číst Písmo. Více informací ve výzvě!

Sázení stromků s obyvateli Plas, které bylo v plánu na 28. března, se ruší!

V Aktualitách najdete nejnovější výzvu pro farnost!

27.03.2020

Výzva pro farnost IX.

Farní informace už po deváté! A pozor! Tentokrát s vyhlášením dvou farních soutěží! ???? Jednu, prosím, předejte svým dětem nebo vnoučatům a druhé se zhostěte sami nebo spolu s nimi.

Výzva pro farnost VIII

Milí farníci, čas běží rychle a s ním přibývají nové výzvy a informace. Mezi nimi i ty aktuální – ve středu budeme slavit Slavnost zjevení Páně. Zveřejňujeme tak materiál jako námět k jejímu slavení. Kromě toho upozorňujeme na středeční ekumenickou modlitbu Otče náš ve 12 hod a páteční postní den v naší diecézi s mimořádnou bohoslužbou papeže Františka v 18 hod.

23.03.2020

Aktualizovaná farní modlitba 1

Aktualizovaná farní modlitba

Přinášíme aktualizovanou verzi farní modlitby.

23.03.2020

Výzva pro farnost VII.

Další pravidelný přísun informací z karantény.

22.03.2020

Pastýřský list biskupa Tomáše

Milí farníci, přinášíme mimořádný pastýřský list biskupa Tomáše, zveřejněný při dnešní online bohoslužbě v Plzni-Lobzích, ve které se biskup Tomáš obrátil na celou Plzeňskou diecézi.

21.03.2020

Výzva pro farnost VI.

Čtěte nejnovější výzvu pro farnost!

19.03.2020

Výzva pro farnost V. 1

Výzva pro farnost V.

Nejnovější výzva pro farnost! Tentokrát s aktualitami už pro dnešní večer!

18.03.2020

Výzva pro farnost IV.

Milí farníci, přinášíme nejnovější výzvu pro farnost. Prosíme, abyste si ji důkladně přečetli a šířili dál.

18.04.2020

Koncert Schola gregoriana pragensis

Koncert na pokrytí vlastního podílu farnosti v projektu IROP obnovy kostela Nanebevzetí Panny Marie v Plasích. Srdečně zveme!

26.04.2020

Eucharistie pro rodiny s dětmi

K eucharistii jsou zváni malí i velcí ze širokého okolí: jednu neděli v měsíci se v 11 hod scházíme v Plasích v Santiniho sále – v prostoru NTM Plasy (Pivovarská 5) - s výjimkou prosincové rorátní mše. Prostor i způsob liturgického slavení je přizpůsoben rodinám s dětmi, ale srdečně zveme také dědečky a babičky, kterým nevadí trochu hlučnější a živější prožití nedělní mše svaté.

10.05.2020

21.06.2020