Pravidelné bohoslužby

Středa žádná bohoslužba
Čtvrtek žádná bohoslužba
Pátek žádná bohoslužba
Sobota 18:00 (kostel sv. Jana Křtitele - Manětín)
Neděle 8:00 (kostel sv. Jana Křtitele - Manětín)

01.07.2020

Informace na prázdniny 2020 2

Informace na prázdniny 2020

Co bude a nebude o prázdninách 2020?

26.04.2020

Výzva pro farnost XVII

Milí farníci, máme pro vás další nášup informací.

21.04.2020

Výzva pro farnost XVI.

Milí přátelé, nové informacemi s nejnovějšími instrukcemi jsou tady.

13.04.2020

Aktualizovaná farní modlitba 1

Aktualizovaná farní modlitba

Milí farníci, společně s velikonoční radostí vám také přinášíme aktualizovanou farní modlitbu a četbu Písma. Aleluja!

13.04.2020

Výzva pro farnost XV.

Milí farníci, máme pro vás další dávku informací! Ta hlavní je: Kristus vstal z mrtvých. Radujte se! Tím ale zdaleka nekončíme, tak prosím čtěte.

Velikonoce v obýváku - Neděle vzkříšení 1

Velikonoce v obýváku - Neděle vzkříšení

Manuál k prožití Velikonoc v obýváku!

Velikonoce v obýváku - Velikonoční vigilie 1

Velikonoce v obýváku - Velikonoční vigilie

Manuál k prožití Velikonoc v obýváku

Výzva pro farnost XIV.

Milí přátelé z našich farností, včerejším večerem jsme vstoupili do Velikonočního Tridua. Myslím, že jsme nikdy ještě neprožili takové Velikonoce, jako budou ty letošní. Pro každého z nás je to velikánská příležitost a výzva. Jistá je jedna věc: vzkříšený Ježíš se s námi chce letos setkat úplně nově a hlouběji než kdy jindy. A naše společenství, naše communio (rozhodl jsem se totiž, že právě letos o Velikonocích začnu toto slovo, pro nějž v češtině nemáme odpovídající výraz, „natvrdo“ používat na znamení toho, že teď zakoušíme, jak moc je tento pojem, který v sobě zahrnuje společenství, jednotu, sdílení, shromáždění, spoluúčast…, pro nás, křesťany, klíčový) v této jeho touze hraje tu nejdůležitější roli. Vzkříšený Ježíš není nikdy zkušeností individualistickou. Setkání s ním vyvolává běh za ostatními. Vždycky. A tak i farní informace, které právě čtete, mají být nástrojem našeho communia.

17.07.2020

Procházky uměním s Jitkou Hosprovou v Lukové

Srdečně zveme do Lukové na krásný koncert!

Detail Koncerty

30.08.2020

Koncert Schola gregoriana pragensis

Římskokatolická farnost Plasy ve spolupráci s NPÚ – Správou kláštera v Plasích za finanční podpory a pod patronátem plzeňského kraje Vás co nejsrdečněji zvou na poděkování za zahájení turistické sezony 2020 při koncertu, který se bude konat v neděli 30.08.2020 v 18.00 hodin v prostorách ambitové chodby konventa v Plasích. Přivítáme mezi sebou Scholu gregorianu pragensis pod vedením Davida Ebena. Vstupné bude dobrovolné a bude použito na naši finanční spoluúčast v rámci projektu Obnova kostela Nanebevzetí Panny Marie v Plasích. Budeme se těšit na setkání s Vámi a předem děkujeme za Vaše finanční příspěvky.

Detail Kalendář akcí

11.09.2020

Procházky uměním Jitkou Hosprovou v Manětíně

Srdečně zveme na procházku uměním "Slavnost violy v Manětíně".

Detail Koncerty