Navigace

Obsah

Pravidelné bohoslužby

 

VZHLEDEM K NYNĚJŠÍ SITUACI SLEDUJTE PROSÍME V TĚCHTO DNECH NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ NUTNÝCH ZMĚN:

 

 

Bohoslužby

Milí farníci a přátelé,

vzhledem k nynějším opatřením je možné navštívit bohoslužby jen po předchozí rezervaci. Není tudíž možné přijít neohlášeně. Bohoslužby budou proto v následujících týdnech probíhat v jiných časech a někdy i místech, než jsme byli zvyklí. Prosíme o pochopení. Rezervaci s vámi domluvíme sami. Pokud se na vás neobrátí nikdo s nabídkou místa na některé bohoslužbě do středy 29. dubna, a přitom byste se chtěli účastnit, tak nás prosím kontaktujte. Více informací najdete ZDE (Výzva pro farnost XVI)

 

Navzdory dřívějšímu uvolnění možnosti slavení bohoslužeb už od 24. dubna se držíme původního plánu!

 

 

Aktuality

26.04.2020

Výzva pro farnost XVII

Milí farníci, máme pro vás další nášup informací.

Detail

21.04.2020

Výzva pro farnost XVI.

Milí přátelé, nové informacemi s nejnovějšími instrukcemi jsou tady.

Detail

13.04.2020

Aktualizovaná farní modlitba 1

Aktualizovaná farní modlitba

Milí farníci, společně s velikonoční radostí vám také přinášíme aktualizovanou farní modlitbu a četbu Písma. Aleluja!

Detail

13.04.2020

Výzva pro farnost XV.

Milí farníci, máme pro vás další dávku informací! Ta hlavní je: Kristus vstal z mrtvých. Radujte se! Tím ale zdaleka nekončíme, tak prosím čtěte.

Detail

10.04.2020

Velikonoce v obýváku - Neděle vzkříšení 1

Velikonoce v obýváku - Neděle vzkříšení

Manuál k prožití Velikonoc v obýváku!

Detail

10.04.2020

Velikonoce v obýváku - Velikonoční vigilie 1

Velikonoce v obýváku - Velikonoční vigilie

Manuál k prožití Velikonoc v obýváku

Detail

10.04.2020

Výzva pro farnost XIV.

Milí přátelé z našich farností, včerejším večerem jsme vstoupili do Velikonočního Tridua. Myslím, že jsme nikdy ještě neprožili takové Velikonoce, jako budou ty letošní. Pro každého z nás je to velikánská příležitost a výzva. Jistá je jedna věc: vzkříšený Ježíš se s námi chce letos setkat úplně nově a hlouběji než kdy jindy. A naše společenství, naše communio (rozhodl jsem se totiž, že právě letos o Velikonocích začnu toto slovo, pro nějž v češtině nemáme odpovídající výraz, „natvrdo“ používat na znamení toho, že teď zakoušíme, jak moc je tento pojem, který v sobě zahrnuje společenství, jednotu, sdílení, shromáždění, spoluúčast…, pro nás, křesťany, klíčový) v této jeho touze hraje tu nejdůležitější roli. Vzkříšený Ježíš není nikdy zkušeností individualistickou. Setkání s ním vyvolává běh za ostatními. Vždycky. A tak i farní informace, které právě čtete, mají být nástrojem našeho communia.

Detail

07.04.2020

Výzva pro farnost XIII.

Jako bonus tohoto dílu najdete na stránkách také návrh na domácí liturgii v obýváku na Zelený čtvrtek a na Velký pátek. Pokud byste chtěli využít času v karanténě, tak se na Velký pátek můžete také pomodlit nějakou křížovou cestu, kterou „vytrasovali“ Pavel s Týnkou v přírodě u Hubenova.

Detail

Kalendář akcí